Teamindeling

 

DD 17 + dinsdagmiddag (4DD)  
Goutum 1 Elma Soepboer
Maria Kahmann
Joke Hylkema
Lilly Oudendag
Martha Boersma
   
DD 17 + dinsdagavond (4DD)  
Goutum 1 Monique Klaver
Priscilla Smid
Else van de Meer
Olga van der Meijden
Goutum 2 Sonja Scholten
Julita Nikonowicz
Annelies Nijboer
Gea Hovingh 
Goutum 3 Petra Huizenga
Astrid Slof-Bruinsma
Barbara de Haan 
Marjon Koetstra
Wietske Meersma
Goutum 4 Elles Silvius
Kunna Haan
Sandra van der Haring
Carin Baltes-Rijpstra
Jose Tromp
Goutum 5 Linda Stelwagen-de Vries
Linda Feenstra
Aniek van der Meer
Annemieke van Brummelen-van Dam
Goutum 6 Marleen de Vree
Machteld Pronk
Jantine de Boer
Hedwig Hoekstra
Sanne Gremme van Es
Pytrik de Jong
Goutum 7 Selma Steenwelle
Froukje van Akker
Christine Nicolai
Eveline Nijenhuis
Wendy Veninga
Pytrik de Jong
Maaike Boersma
   
HD 35 + woensdagavond (4HD)  
Goutum 1 Sjoerd Hiemstra
Harry van Dijk
Richard Folkeringa
Jeroen Huisman
Eric Hettema
Rutger Tichelaa
Goutum 2 Jan van der Leij
Bardo van der Woude
Piet Wenings
Jouke Hovingh
André de Vries
   
HD 50+ donderdagavond (4HD)  
Goutum 1 Adri Verduin
Berend vd Meer
Jan Leijten
Bob Kooistra
Martin Schram
   
GD 17+ vrijdagavond (HD, DD, 2 GD)  
Goutum 1 Mark van der Heide
Margreet Dröge
Maartje Politiek
Jelmer Kooistra
Goutum 2 Ingrid de Jong
Petra Stosz
Mirjam Potjewijd
Jelmer Admiraal
Bennie Nieuwland
Andre de Vries
Goutum 3 Kars Rauwerda
Dirk Rosendal
Julita Nikonowicz
Sonja Scholten
Goutum 4 Gea Hovingh
Jouke Hovingh
Yoeri Hovingh
Margriet Folkeringa
Goutum 5 Warda Hommema
Marije Meijer
Paul Bijl
Tim de Haan
Goutum 6 Grieteke van der Veen
Frieda Draaijer
Jeffrey Nijenhuis
Joost Hoveling
Goutum 7 Thai-Hong Pham
Xander Noordermeer
Oane Boersma
Ilse Nauta
Hanine Huisman-Weda
Goutum 8 Danielle Pasveer
Klaas Mollema
Ineke Slok-Soede
Jente Talsma
Nick Bijkerk
Pytrik de Jong
   
Zaterdag heren 17+ (4HE, 2HD)  
Goutum 1 Melvin Stelwagen
Remko Visser
Tobias Spoelstra
Siep Keizer
Sander Post
Martin Visser
   
DD 17 + zondag   
Goutum 1 Anita Bouman
Marieke Bijl
Ingrid Groenewold
Albertha van der Ploeg
   
8&9 17+ zondag  
Goutum 1 Marcel Zondervan
Jade Zondervan
Robin Hogerhuis
Arjen van der Sloot
Wijtze Bakker
Liesbeth Spijksma
Goutum 2 Petra de Leeuw
Mariet Wennekes
Bianca Dirksen
Francien van der Veen
Marleen Slot
Nienke Zijlman
Amanda Bethlehem
Johanneke Rienstra
   
Jongens 13 t/m 17 vrijdag  
Goutum 1 Olivier Wagenveld
Floris Wagenveld
   
Junioren 11 t/m 14 zondag  
Goutum 1 Sven Hoekstra
Anne Mirthe de Boer
Jaylin Nijenhuis
Thomas Hoeben
Thijn Gordeijns
Rick Jan van der Werff
   
Groen  
Goutum 1 Quint Aukema
Maas Rikhof
Fleur Luderer
Arne Noordermeer
Goutum 2 Lynne van der Veer
Jenna van der Werf
Sanne Jalien de Boer
Kyara van der Tuin
Goutum 2 Myrte Kramer
Layan Masalha
Denny Mesic
Maarten van der Meulen
Thijmen van der Meulen
   
Oranje   
Goutum 1 Roan Boersma
Delano Westdijk
Lasse Vellinga
Boaz Vellinga
Carlijn Dorhout
Mare Hiemstra
Lilian Mulder
   
Rood  
Goutum 1 Aimee Aukema
Diede Hiemstra
Joost van der Wal
Max Wróbel

 

Vragen?

logo

E-mail

[email protected]

Telefoon

Bestuur +31 6 12319773 / Trainingszaken +31 6 34447037

Address

Buorren 35
9084 BB Goutum